SON DAKİKA

testerparfums
HAKKIMIZDA

Hakkımızda
Testerparfums.com; Güncel, Sağlık, Güzellik, Dünya, Eğitim ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategoriler, güncel haberleri sağlamak ve web kullanıcısının haberlerde başarılı olmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş kapsamlı bir haber portalı olabilir.

İLKELERİMİZ
Tarafsız ve Doğru Gazetecilik: Sitemizde yayınlanmakta olan haberlerin detayı olan haberlere veya haberlerde isimleri geçen bütün kişilere tarafsızlıkla ilkemizle yaklaşıyoruz. çünkü haberlerimizi okuyuculara ileten “arabulucu” bir kurum olarak, herhangi yayınlana bir haberin anlamını hiç bir şekilde değiştirmeme ve haberleri manipüle yapmama ilkesini temel olarak benimsedik.

Mimiksiz Gazetecilik: Okurlarımıza “iyi haber / kötü haber”, “iyi haber / siyah haber” olarak verdiğimiz haberlerin içeriği ile ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken, okuyucuya “şimdi mutlu olmalısın” ya da “şimdi üzülmemelisin” ruh hali sunmaz; sadece gerçeği, sadece eşyaları aktarıyoruz. Duyguların ne olacağı bir okuyucuya bir mesaj verir, okuyucunun karar vermesi önemli olabilir.

Netlik: Herhangi bir oluşan gerçeğin ve herhangi bir vakanın tarafımızca göz ardı edilmemesi için ne gerektiğini ve bilinçli yada bilinçsiz bir şekilde daha küçük noktalarla atılmasını ve tüm dikkatden tarafımızca saklanmayacağını savunuyoruz. Her ne olduysa ve ne oldu haber bizim konumuz ve bu nedenle okuyucunun bunu anlamak için uygun olanı var. hiçbir haberi gizlemeyecek, küçülmeyecek veya göz ardı etmeyeceğiz.

Bize göndermek istediğiniz mesajı aşağıdaki iletişim formuna yazın ve “Formu Gönder” düğmesini tıklayın. Yazdığınız mesaj sistemimiz tarafından ilgili kişiye yönlendirilecektir.

Lütfen bülteni info@testerparfums.com posta adresinden gönderin.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA